Projekt Love
Nestor Baron

Nestor Baron

Szanowni Państwo mamy przyjemność zaoferować wyjątkowy samochód, który swoją niepowtarzalnością może uświetnić Wasze najpiękniejsze chwile.

Piękny kabriolet retro

Nestor Baron to replika Samochodu Alfy Romeo z lat 30- tych poprzedniego wieku. Jest to samochód 4 osobowy w kolorze białym. Wyjątkowy design charakteryzują linie nadwozia, opony z białym paskiem, chromowane dodatki oraz skórzana tapicerka.

Samochód posiada składany dach oraz ogrzewanie co umożliwia jazdę w chłodne i deszczowe dni. Ciekawym dodatkiem jest muzyczka wydobywająca się z zewnętrznego nagłośnienia pojazdu w rytm największych hitów lat 20-tych. Przejażdżka tym samochodem będzie niepowtarzalnym przeżyciem oraz fantastycznym upiększeniem wspaniałego dnia.

zobacz ofertę

Obsługujemy dowolne uroczystości i imprezy, podstawiając zawsze samochody, które są naszą dumą. Całkowity czas wynajmu samochodu wyliczamy, zostawiając duży margines bezpieczeństwa. Nasze samochody wynajmowane są na wszelkie uroczystości takie jak wesela, wieczory kawalerskie i panieńskie, sesje zdjęciowe, rocznice ślubów oraz wszelkie uroczystości okolicznościowe.

Skontaktuj się z nami

ul. Batorego 20,
34-100 Wadowice

telefon
+48 885 588 009
adres e-mail
kontakt@projektlove.pl